Увага! Перед переглядом цього сайту уважно прочитайте ці умови. Якщо ви не погоджуєтесь з цими умовами, не використовуйте цей сайт.


Використання сайту
Сайт CTEK-Power.com.ua дозволяє переглядати та завантажувати матеріали цього сайту (далі «Сайт») тільки для особистого некомерційного використання, за умови збереження вами всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах та будь-яких їх копіях. Забороняється змінювати матеріали цього Сайту, а також розповсюджувати чи демонструвати їх у будь-якому вигляді або використовувати їх будь-яким іншим чином для громадських чи комерційних цілей. Будь-яке використання цих матеріалів на інших сайтах або комп'ютерних мережах забороняється.


Відмова від відповідальності
Матеріали та послуги цього сайту надаються «як є» без будь-яких гарантій. CTEK-Power.com.ua не гарантує точності та повноти матеріалів, програм та послуг, що надаються на цьому Сайті. CTEK-Power.com.ua у будь-який час без попередження може вносити зміни до матеріалів та послуг, що надаються на цьому Сайті, а також до згаданих у них продуктів та цін. У разі старіння матеріалів та послуг на цьому Сайті CTEK-Power.com.ua не зобов'язується оновлювати їх. CTEK-Power.com.ua за жодних обставин не несе відповідальності за будь-яку шкоду (включаючи, але не обмежуючись шкодою від втрати прибутку, даних або від переривання ділової активності), що виникла внаслідок використання, неможливості використання або результатів використання цього сайту.


Реєстрація на сайті
Реєструючись на Сайті, ви погоджуєтесь надати достовірну та точну інформацію про себе та своїх контактних даних.

В результаті реєстрації ви отримуєте логін і пароль, за безпеку яких ви несете відповідальність. Ви також несете відповідальність за всі дії під вашим логіном та паролем на Сайті. У разі втрати реєстраційних даних ви зобов'язуєтеся повідомити нас про це.


Зворотній зв'язок та коментарі
Звертаючись до нас або залишаючи коментарі на сайті, ви несете відповідальність, що це повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть та/або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб чи організацій, а також якимось іншим чином чинне законодавство України. Ви погоджуєтесь, що будь-яке повідомлення CTEK-Power.com.ua може видаляти без вашої на те згоди, а також безоплатно використовувати на свій розсуд. CTEK-Power.com.ua не несе відповідальності за будь-яку інформацію, розміщену користувачами Сайту.


Використання персональних даних
Ми використовуємо різні технології для збору та зберігання інформації, коли ви відвідуєте сайт CTEK-Power.com .ua. Це може включати запис одного або декількох кукі або анонімних ідентифікаторів. Ми також використовуємо cookie та анонімні ідентифікатори, коли ви взаємодієте з послугами, запропонованими нашими партнерами, такими як рекламні послуги, наприклад, які можуть з'явитися на інших сайтах.

Роблячи замовлення, ви даєте сайту CTEK-Power.com.ua відповідно до Закону України «Про Захист Персональних Даних» від 01.06.2010 р. № 2297-VI, свою згоду на обробку всіх ваших персональних даних, зазначених у бланку замовлення, будь-яким, не забороненим законом способом з метою замовлення та доставки продукції та бухгалтерської звітності. У вас є право доступу до своїх персональних даних, право вимагати внесення до них змін або припинення обробки ваших персональних даних на запит у вигляді друкованого або електронного листа.


ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Обмін і повернення Товару здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

Відповідно до статті 9 Закону України «Про захист прав споживачів» споживач має право обміняти непродовольчий товар належної якості на аналогічний у продавця, у якого він був придбаний, протягом чотирнадцяти днів, не рахуючи дня покупки. Обмін товару належної якості здійснюється, якщо він не використовувався і якщо збережено його товарний вигляд, споживчі властивості, пломби, ярлики, а також розрахунковий документ, виданий споживачеві разом із проданим товаром.

Можливість обміну або повернення товару узгоджується за телефонами +38 (098) 129-75-75, +38 (066) 073-37-19.