Зарядні пристрої СТЕК - сімейство зарядних пристроїв останнього покоління, що символізує справжній прорив у технології зарядки акумуляторних батарей ємністю до 500 Aч. Найрозумніший, компактний, легкий, простий в експлуатації, надійний і найефективніший професійний зарядний пристрій у світі!

5 причин, чому вам необхідний саме СТЕК:

  • Функціональність: Заряджають усі типи свинцево-кислотних акумуляторів (MF, AGM, VRLA, GEL та Са). Також заряджають 12В літієві LiFePO4 акумулятори.  
  • Простота експлуатації: Зарядні пристрої СТЕК повністю автоматизовані. Стан батареї та електричних кіл транспортного засобу контролюється мікропроцесором.
  • Безпека: Зарядні пристрої СТЕК не впливають на роботу електронних пристроїв автомобіля і автоматично переходять у режим підтримки після завершення процесу заряджання.
  • Конструкція: Вологозахищений та ударостійкий корпус; високий рівень захисту від перепадів напруги в мережі та зміни полярності забезпечують тривалий термін служби приладу.
  • Гарантія: Збільшений термін гарантії за умови дотримання правил експлуатації.


Саме завдяки вищезазначеним критеріям, компанія CTEK стала офіційним партнером і постачальником зарядних пристроїв для таких відомих автомобільних гігантів як Aston Martin, Bentley, Ferrari, Harley Davidson, Lamborghini, Maybach, MAN, Maserati, Mercedes Benz, Porsche, Scania, Yamaha та ін.

Наш інтернет-магазин CTEK-Power.com.ua - Офіційний дилер компанії CTEK на території України. При покупці ми надаємо офіційний гарантійний талон та повну підтримку наших клієнтів. Доставка зарядних пристроїв по Україні здійснюється безкоштовно.

Нагороди СТЕК