CTEK PRO60

40-150

Новий товар

 • Напруга АКБ 12В
 • Струм зарядки 60А max
 • Ємність АКБ 10-1800Ah

Детальніше

В наличии

7 голосов

91 520 грн.

Характеристики

Вхідна напруга 220-240В (50-60 Гц)
Напруга на виході 12В (Номинальный)
Напруга заряду 14.4/14.7/15.8 В
Мінімальна напруга батареї 0.8 В
Зарядний струм Макс. 60А
Зворотний струм менее 2 Aч/мес.
Коливання менее 4%
Межі температурного режиму От -20C до +50C (при более высоких температурах напряжение на выходе автоматически уменьшается)
Охолодження Вентилятор
Тип заряджання 8 этапов (полностью автоматическое переключение между режимом зарядки и поддержания аккумулятора в заряженном состоянии)
Тип акумуляторів 12В свинцово-кислотные батареи (WET| MF | Ca/Ca | AGM | EFB| GEL) /// 12В литиевые батареи (LiFePO4 | Li-Fe | Li-iron | LFP)
Ємність акумуляторів 10–1800 Ач (свинцово-кислотные батареи) | 15–600 Ач (литиевые батареи)
Розміри (ДхШхВ) 284x227x216 мм
Ізоляція IP40 (для использования внутри помещения)
Вага 8.6 кг
Країна виробник Швеция
Гарантія 2 года
Довжина кабелю заряджання 5000 мм (DC кабель)
Довжина мережевного кабелю 2500 мм (AC кабель)

Інформація

Професійний зарядний пристрій 12В 60А з джерелом живлення

CTEK PRO60 - це представник нового покоління просунутих зарядних пристроїв і засобів підтримки стану акумуляторної батареї, розроблений спеціально для потреб сучасних автомайстерень, в яких здійснюється ремонт автомобілів, що оснащуються 12-вольтовими акумуляторами.

Портативний, простий в експлуатації та придатний для роботи з усіма типами свинцево-кислотних акумуляторів, включаючи AGM і EFB для системи СТАРТ-СТОП. Зарядний пристрій PRO60 також працює в просунутому режимі зарядки літієвих батарей.

Запатентована функція Adaptive Charging (Адаптивна зарядка) безперервно діагностує батарею, щоб зарядити її до максимального рівня за короткий період, а також дозволити користувачеві з легкістю заряджати будь-які свинцево-кислотні батареї будь-яких ємностей, навіть батареї з ємністю 10 Ah. Функція налаштування постійної сили струму, максимальне значення якого становить 60 А, є відмінним рішенням для автомайстерень і виставкових залів.

Етапи зарядки свинцево-кислотних АКБ
ЕТАП 1 — DESULPHATION (ДЕСУЛЬФАТАЦІЯ) Визначення батарей, що сульфатуються. Подання пульсуючого струму та напруги дозволяє видалити сульфати зі свинцевих пластин, відновлюючи місткість батареї.
ЕТАП 2 — SOFT START (ПЛАВНИЙ ПУСК) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 3 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка максимальним струмом приблизно до 80% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується, до 100% ємності батареї.
ЕТАП 5 — ANALYSE (АНАЛІЗ) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 6 — RECOND (ВІДНОВЛЕННЯ) Виберіть програму Ca/Ca для додавання етапу відновлення в програму зарядки. В ході цього етапу напруга збільшується з метою контрольованого кипіння електроліту в батареї. Електроліт при цьому перемішується, що сприяє відновленню ємності акумуляторної батареї.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подачі постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Підтримка заряду батареї на рівні 95-100%. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Етапи зарядки літієвих АКБ
ЕТАП 1 — ACCEPT (ПРИЙОМ) Перевіряється здатність батареї накопичувати заряд. Цей етап дозволяє запобігти заряджання несправної батареї.
ЕТАП 2 — BULK (ОСНОВНА ЗАРЯДКА) Зарядка при максимальній силі струму до тих пір, поки батарея не буде заряджена на 90% від максимальної ємності.
ЕТАП 3 — ABSORPTION (ПОГЛИНАННЯ) Зарядка струмом, що плавно зменшується до 95% ємності батареї.
ЕТАП 4 — ANALYSE (ДІАГНОСТИКА) Перевірка батареї на предмет утримання заряду. Якщо батарея не здатна утримувати заряд, можливо, її доведеться замінити.
ЕТАП 5 — COMPLETION (ЗАВЕРШЕННЯ) Завершальний етап зарядки при збільшеній силі напруги.
ЕТАП 6 — MAXIMIZATION (ЗБІЛЬШЕННЯ) Завершальний етап зарядки максимальною напругою для доведення заряду акумулятора до 100 % ємності.
ЕТАП 7 — FLOAT (БУФЕРНИЙ РЕЖИМ) Підтримка напруги батареї на максимальному рівні за рахунок подання постійної напруги.
ЕТАП 8 — PULSE (ІМПУЛЬСНА ЗАРЯДКА) Заряд батареї підтримується на рівні 95-100% ємності. Зарядний пристрій контролює напругу батареї та періодично подає на неї струм, тим самим підтримуючи повний заряд батареї.

Гарантія 2 роки.

 • Reviews
 • Write a review

  CTEK PRO60

  CTEK PRO60

  • Напруга АКБ 12В
  • Струм зарядки 60А max
  • Ємність АКБ 10-1800Ah

  В этой категории 25 товаров: